Ekskursioonist

Posted: 9th märts 2011 by admin in Määratlemata
Tags: ,

Valisime klassiga selle-aastaseks ekskursiooniks 15.-17. mai Helsingi-Turu- Stockholm. Tellisin reisi Scandinavian Toursist, aga nendega kokkuleppel kohendame seda programmi meile sobivamaks, et oleks nii õppe-eesmärki ( mõned muuseumid) kui meelelahutust ja vaba aega. Ekskursioon toimub sellistel kuupäevadel, et pärst jääks veel aega füüsika eksamiks valmistumiseks.

Ekskursioon ( buss, giid, laevasõit, kajut) maksab õpilase kohta 99.06 juhul, kui me ikka saame 40 õpilast kokku. Firma soovib 20 eurot õpilase kohta ettemaksuna 22.03. Seega palun see summa kanda klassi arvele 221050615790 (klassijuhataja nimel) võimalikult enne antud kuupäeva.

Veel tuletan meelde, et meie kooli aastaraamat maksab 12 ja kes soovib ainult oma pilti võtta, siis tuleks maksta 2 eurot. Ka see oleks vaja arvele kanda.