Mikä viikonpäivä tänään on?

Jõulud on peaaegu käes, kuid me ei saa olla kindlad, kas selle aasta jõulud üldse tulevad, sest targad maiad on “ennustanud” 21. detsembriks maailmalõppu. Anyways, arvestuste nädal on mööda saadetud ning kõik pinged, kui just õpetaja Talts nüüd tõesti ei üllata ja homme veel kontrolltööd ei tee, maandatud ning viimased koolipäevad on käes. Neljapäeval ootab meid filmihommik ning mis kõige tähtsam, peale seda lähme Tallinna Ãœlikooli, et maha pidada igaaastane kossushow, kus sellel aastal on meil eriti suur roll. Nimelt, võtame klassidevahelise korvpalli superfinaalis vastu tiitlikaitsja 129c klassi. Peale seda, kui tiitel ilmselt varastatud on, veame ennast koju ja võtame kaasa oma kõige pehmemad tuduriided ja lähme tagasi kooli jõulupeole, kus vaatame üle teiste gümnaasiumi klasside jõulufilmid ja esitame enda oma “Õpetajate Tuba”.

Seoses korvpalliga, ilmus uues Reaali Poisis mängueelne intervjuu Kristjan Suuroruga, millel saate silma peale visata siin(link on tulekul, kui RP preilid selle internetiavarustesse üles riputavad).

Kindlasti on ka meie jõulufilm selle nädala jooksul peale jõulupidu internetis kõigile vaatamiseks olemas.

Raju jõuluaega!