137. lennu jõuluõhtu

Jõulud hakkavad lähemale jõudma ning sellel reedel jõudis taas kätte aeg  oma pidulikud riided kapinurgast välja võtta ning sammud tavalisest  hilisemal ajal kooli poole seada.

Meie jõulupidu algas meie armastatud õppealajuhataja ja bioloogiaõpetaja Tiina Talvi ja direktor Ene Saare sissejuhatavate kõnedega. Nad palusid meil olla hoolsad koolitöös ning leida pingelise jõulueelse aja kõrvalt aega ka iseendale.

Nüüd jõudis aeg kätte viktoriiniks. Sellel aastal saime seda teha muidugi telefonirakenduses Kahoot. Viktoriini ajal sai palju nalja ning tosinkonnale küsimusele vastamine möödus lõbusas seltskonnas hämmastavalt kiiresti. Võitjaks osutus seekord Robin Hendrik.

Peale tujutõstvat Kahooti jõudis aeg individuaalseteks esinemisteks. Esinejaid oli ka meie klassist. Epp-Maria ja Brigitta esitasid laulu “It’s Beginning to Look a Lot Like Christmas”.

Muidugi ei saa ükski selline üritus lõppeda ilma kingituste  jagamiseta. Seetõttu olime oma õhtule kutsunud ka jõuluvana. Klassi kingikoti saamiseks pidid kõik klassid esitama endale sobiliku etteaste. Meie esitasime kolmehäälselt tuntud sepapoiste laulu.

Kinkide jagamise järel suundusime samal korrusel olevasse klassi, kus kõik oma lühikeste luuletuste, laulude ja tantsude eest  nimelised kingid kätte said. Loomulikult tekitas kõige rohkem elevust Andrease kingitus 🙂

Peale kingikottide tühjenemist suundusime taas aulasse, kus saime tunnikese ka  tantsida.

Andreas Toomas