3. septembri spordipäev

3. septembri hiline hommik algas meie koolile spordipäevaga. Kell 9.15 algasid poiste klassidevahelised jalgpallivõistlused, kus meie klass saavutas teise koha. Peale võistlust suundusime rivistusele, kus saime kuulda õppealajuhataja Tiina Talvi lühikest kõnet. Seejärel suundusime pendelteatejooksule. Nagu meile kombeks, suutsime ka sellel aastal pulga maha kukutada, kuid sellegipoolest saavutasime hea tulemuse ehk jäime napilt teiseks. Peale rasket katsumust pendelteatejooksus siirdusid poisid individuaalaladele. Tüdrukud said enne seda osa võtta jalgpalli miniturniirist. Sellel aastal olid individuaalaladeks 60m jooks ning keskmaajooks.
Peale spordipäeva olime väsinud, kuid kõigil oli rõõmus meel, sest saime veeta veel ühe päeva koolist eemal.

Andreas Toomas