Athiveeritud - päev 30.09.2017

Kooli sünnipäev

29. septembril tähistasime me kooli sĂĽnnipäeva. Koolipäev algas ajaloo tunniga, kus me arutasime kooli ajalugu ja vaatasime ka Tallinna Reaalkoolist 12 aastat tagasi tehtud filmi. Koolipäev jätkus nagu tavaliselt, kuid kahjuks meile vilistlast sellel päeval tundi ei tulnud, sest vilistlane Rasmus Puur käis meile esmaspäeval rääkimas oma kirjutatud ooperi “Pilvede värvid” loomisloost. Seitsmenda tunni ajal läksime staadionile, kus algas aktus. Aktuse käigus autasustati ka meie klassivenda Raimondit, kes osales kindral Johan Laidoneri mälestuseks korraldataval olĂĽmpiateatejooksul, kus põhikooli poisid saavutasid esimese koha. Peale kõnet pöördus kõigi tähelepanu meie kĂĽmnele meekoogile, mida hakati hoolega hävitama. Hoolimata sellest, et meil sĂĽnnipäevapäeval puudus tund vilistlasega, oli päev siiski huvitav ja möödus kiiresti.

Maarja-Liis ja Brigitta

30.09.2017