Athiveeritud - päev 12.09.2012

Algab uus kooliaasta.

Tore oli jälle sõpradega kohtuda. Teisel koolipäeval oli spordipäev. Jooksime 500 m ja mängisime huvitavaid mänge. Kolmapäeval külastasime Kopli Päästekomandot. Saime teada, et tuletõrjuja töö on ohtlik , kuid ka huvitav. Vähemalt meile tundub. Reedel olid koolis politseinikud. Nad tuletasid meile meelde, kuidas tänaval liigelda. Võisime ronida ka nende autosse ja bussi ning uudistada, mis neil seal huvitavat on.

12.09.2012

Kooliaasta viimane nädal

Esmaspäeval vaatasime balletti ja käisime Vanalinnas jalutamas. Õp Malle rääkis huvitavaid lugusid- ei tea, kas see kurat ikka käis seal majas pidutsemas? Teisipäeval matkasime koos II a klassiga Viri rabas. Saime ka koos mängida, batuudil hüpata ja jalgpalli mängida. Kolmapäeval käisime Botaanikaaias ja neljapäeval oli klassiõhtu koos II a klassiga. Reedel oli pidulik aktus ja suvevaheaeg võiski alata.

12.09.2012