136. lennu klassiõhtu

1.aprillil toimus 136. lennu ühine klassiõhtu. Enne seda oli meil klassiõhtu koosolek, kus arutati kõik ideed läbi. C-klass pidi muretsema puuviljavaagna eest ning tegema kass Arturi kooki.

Juba pärast tunde asusime koos B-klassiga kööki tööle. Enne kella kuut olid toiduvaagnad täitunud ja esimesed peolised kohal. Kui kõik olid Politseimajja saabunud, asus huvijuht Piret Otsa meiega tutvumismänge mängima. Mõne aja pärast anti igale õpilasele tükk Reaalkooli kalendri piltidest, mis juhatas meid oma grupi juurde. Kui meeskonnaliikmed  teada, pidime me plakati peale joonistama oma tiimikaaslased ja neile iseloomuliku tegevuse. Peale seda pidi iga grupp seda plakatit ka teistele esitama.

Järgmisena jagati meile kätte fotojahi teemad ning asusime pildistama, mis kestis umbes pool tundi. Kui pildid valmis, tulime suurde saali jälle tagasi ning pildid laaaditi Instagrammi üles. Sõime ja nautisime toredat seltskonda, siis vaatasime üheskoos kõikide fotojahi pildid läbi. Seejärel toimus viktoriin, mille koostasid Aiko, Nele ja B-klassi Anna Pauliina. Pärast viktoriini oli aeg hakata koos Pirert Otsaga ringtantse mängima. Pärast seda öeldi viktoriini tulemused ning algasid koristustööd.

Kogu see klassiõhtu oli väga tore ja vahva  üritus, mida peaks kindlasti kordama. Aitäh kõigile, kes aitasid kaasa ning samuti tänu kõigile, kes kohale tulid.

Kirjutas Aiko Liisa
13054815_1726347364245320_503908988_o(1) 20160401_202403 20160401_202454