Tallinna meistrivõistlused mälumängus

25. novembril, kolmapäeval, toimusid Tallinna meistrivõistlused mälumängus. Ka meie klass oli seal esindatud meie usinate õpilaste poolt. Täpsemalt osalesid seal meie klassist Anna Pauliina Rumm, Eva-Lotta Mett, Ragnar Kranberg ja Hannes Hirmat. Võistlused olid põhikooli vahelised ning seetõttu olid meie esindajad kõige nooremad. Siiski tehti tugev esitus ja tulemuseks tuldi Tallinnas 3. kohale ja Eestis 19. kohale. Tallinnas jäädi alla, vaid meie oma koolikaaslastele 9.a kus oli end esindamas kaks võistkonda.

“Meeldiva üllatuse serveeris 7.b võistkond (Ragnar Kranberg, Hannes Hirmat, Anna Pauliina Rumm, Eva-Lotta Mett), kes suutis viimase vooruga tõusta kolmandaks ja sepistada Reaalkoolile ajalooline kolmikvõit.” – kirjutab Reaalkool.