Õpioskuste võistlus.

3. mail toimus meie koolis kuue kooli õpioskuste võistlus, kus osalesid Gustav Adolfi Gümnaasiumi, Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi, Audentese Erakooli, Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi,  Tallinna Toomkooli 1. klassi   ja meie kooli algklasside võistkonnad.

Võistelda tuli neljas osaoskuses: teabe leidmises raamatute ja arvuti abil, nuputamises, omaloomingus. Iga klassi võistkond võistles oma vanuseastmes ning ka kokkuvõtted tehti iga klassi arvestuses eraldi.

Meie klassist osalesid selles võistluses õpioskuste tubimad Liina ja  Katriine, kes koos Anna Mariaga 3. a klassist esindasid kolmandaid klasse.

Tüdrukud näitasid selles võistluses üles väga häid teadmisi, taibukust, kiirust ja loomingulisust ning saavutasid 3. klasside arvestuses I koha.


PALJU ÕNNE!

Lisa kommentaar