Teadlaste Öö

See on öö (ja tegelikult ka õhtu ning päev), täis põnevaid katsetusi, leiutisi….Sel aastal olime kooli esindusega väljas ka Vabaduse väljakul asuvas teadustelgis. Meie klassi õpilased Lauri ja Markus tutvustasid linnarahvale oma töid “Kopsude töö” ja “Vee kokkuhoid”. Vahvale päeval järgnes teadlaste õhtu koolimajas! Linnarahvale, keda käis õhtu jooksul meie majast läbi mitusada, tutvustasid  katseid ja leiutisi Oskar Johannes P,  Uku Siim, Oskar Johannes  F, Herman, Aleksandra, Katariina, Triine- Marie, Kaisa, Martin, Pauliina ja kõikide teiste klasside õpilasesindused. Kolm tundi möödus ikka selgitades ja katsetades, katsetades ja selgitades…ning vahepeal ka teiste õpilaste  ja õpetajate töödega tutvudes. Arvan, et annan edasi kõigi osalenute arvamuse kui ütlen, et VÄGA HUVITAV OLI! Aitäh kõigile osalenud õpilastele ja nende abiliste kodudes ning kohapeal!