Stiilinädal

Küll on tore, et on olemas selline päev nagu SÕBRAPÄEV. Meie tähistame seda koolis juba mitmendat aastat STIILINÄDALANA. Mis see siis tähendab? Meie kanname ju igapäevaselt oma toredat koolivormi. Sel nädalal, kus on sõbrapäev, käime riides veidi teisiti.
Teisipäeval olime riides üleni “punastena”, kolmapäeval püüdsime “rahvuslikult” riietuda ja neljapäeval mõtlesime ISE välja, kuidas peaks koolivorm välja nägema.

Selle ise väljamõeldud koolivormiga olime veel neljapäeval SÕBRAPÄEVA DISKOLGI! Meie klassi huvitavamad koolivormid olid hääletuste tulemusena Lislil ja Nikital. Diskoll esindasid konkursil meie klassi Hugo ja Lisl.
Huvitavat ja lõbusat tegevust jätkus kõigile : Limbo tants, viktoriin, koos tantsimine, …