MEIE SAAVUTUSED

Avaldame jälle 4.a klassi saavutusi.

OLIVER  SUURORG võitis Vanloo Junior Meet 2011 ujumisvõistlustel kulla vabaujumises , hõbeda rinnuliujumises ja pronksi seliliujumises. (Soomes 5.-6. märtsil)

KAAREL VESILIND võitis Cappadocia cup`il orienteerumises 1.koha (Türgis 25.-26. märtsil)

ERKO OLUMETS võitis Eesti Paaride Mõttemängude Viievõistlusel noorte arvestuses 3.koha (toimus Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis 12.-13. märtsil) ja jäi Renju sarjaturniiridel kokkuvõttes 3.kohale (toimusid Kullo Huvikeskuses ja veel mitmes Tallinna koolis septembri algusest kuni aprilli alguseni)

KARL РINGMAR ADAMSON, MIKK TRUVE, SIIM РKASPAR MOLOTOV, KASPAR KALLE, MATTIAS VARJUN, OLIVER SUURORG v̵itsid 3.koha Lahti korvpalliv̵istlustel Tallinna Reaalkooli SK koosseisus. (toimus Lahtis 21.-24. aprillil)