Õpioskused

Selle aasta õpioskuste vabariiklik voor toimus Jõgevamaal, Voorel. Meie kooli esindasid seal Brita, Mirel, Carmel, Annabel ja Johann. Meil läks väga hästi. Saime 3. koha! Võistlus oli kahepäevane ja see tähendas, et pidime koolimajas ööbima. Esimesel õhtul tutvustasid kõik rühmad enda kooli. Teisel päeval oli võistlusosa ja seejärel käisime Kalevipoja muuseumis. Võistlustel tuli läbi teha 4 töötuba ja igas töötoas oli meil aega 25 minutit. Töötoad olid järgmised: Kirju tuba(varia), Ruuduline tuba(matemaatika ja informaatika), Sinine tuba(eesti keel) ja Roheline tuba(loodusõpetus). Võistlustel sai esimese koha Tallina Prantsuse Lütseum, teise koha Miina Härma Gümnaasium ja kolmandad olime meie.