Õpioskuste II voor.

5. mail toimus õpioskuste teine voor. Meie klassi esindasid kuus õpilast. Need olid Ella, Laure, Brita, Carmel, Mirel ja Markus. Töö tegemiseks oli 1 tund. Töös oli 6 küsimust ja 3 nuputamist.

Tulemused selgusid üsna pea:

1.Brita Kärt Vähejaus

2.Ella Kivilo

3.Linda Liis Arpo

TEADMISEKS EDASISAANUTELE:  Esmaspäeval, 24.05.2010 toimub õpioskuste lõppvoor kolme kooli vahel! Ärge selleks ajaks haigeks siis jääge!   🙂

Lõppvoor toimus GAG- s kus tuli teha näidend, nuputada, arvutist küsimustele vastuseid otsida ja raamatust küsimustele vastuseid otsida. iga asja tegemiseks oli aega 20 minutit.

Näidendi tegemisel anti meile ette ühe tuntud muinasjutu pealkiri ja me pidime selle kohta näidendi tegema. Nuputamisel tuli teha igasugusedi arvudega ülesandeid ja tuli ka kolmnurkadest lind kokku panna. Arvutist info otsimine oli kerge. See on nagu uurimustöö jaoks info otsimine, aga meil oli lihtsalt palju vähem aega kui kodus. Raamatutest info otsimine oli samasugune nagu meil koolisgi on.

Kokkuvõttes sai Tallinna Reaalkooli 4. klassi tiim 1. koha! Palju õnne!

3 kommentaari - “Õpioskuste II voor.”

1. Iiris Ütleb:

See on tore, et seekord saime meie 2 esimest kohta mitte aakad…! palju õnne!

2. Maku Ütleb:

🙁 Haige olen, aga inglise keeles:Nice Work! Loodan, et ma sain ka mingi normaalse koha 😀

3. Markus Ütleb:

Mu trennikaaslane kes käib GAG ta ütles, et reaalkool võitis!! HURRAA