RMK Aegviidu Looduskeskus kuulutab välja

“Eesti imelised maastikud”

Traditsiooniks saanud konkurssi korraldame Harjumaa koolidele juba kaheksandat korda, lisaks on osalema kutsutud ka ümbruskonna koolid Järvamaalt ja Lääne-Virumaalt.

Konkursi tööde põhiliseks formaadiks on ikka 10 x 15cm või 20 x 30 cm , kuid  saata võib ka suuremaid pilte.

Foto tagaküljele kirjutage oma andmed (autori ees- ja perekonnanimi, vanus, klass, kool ja võistlustöö pealkiri. NB! Tehke seda hariliku pliiatsiga, pilti kahjustamata ).Ühelt autorilt kuni 2 fotot paberkandjal!

Võimaluse korral fotod tagastatakse pärast näituse lõppu.

Fotod tuleks hiljemalt 10. märtsiks saata aadressil: Jaama tn 7 Aegviidu 74 501 Harjumaa.

Auhindamine toimub 3 vanuseklassis:

1.-5. klassi õpilased

6.-9. klassi õpilased

10.-12. klassi õpilased

Auhindadega tunnustatakse ka parimate noorte fotograafide juhendajaid-õpetajaid.

Parematest fotodest pannakse RMK Aegviidu Looduskeskuses üles näitus.

Auhinnad antakse kätte konkursi lõpuüritusel – Loodusfotopäeval  26. märtsil Aegviidu looduskeskuses. Oodatud on kõik konkursist osa võtnud õpilased koos juhendajate-õpetajatega, soovi korral ka vanematega.

Info ja kontakt tel. 60 47 212  või  534 405 49 aegviidu.looduskeskus@rmk.ee

Loodus ise imeline ja pakub inspiratsiooni. Ootame Teie osavõttu!

2 kommentaari - “RMK Aegviidu Looduskeskus kuulutab välja”

1. Edgar Ütleb:

So is that the cover or is it just some random pitcure you put up just so the news wouldn’t look boring? (I don’t think it’s boring, I’m just assuming)

2. Edgar Ütleb:

Thanks, Lucy! And sorry for being so funny. (For the rest of you, that’s not me being vain. It’s just an inside joke and a litlte bit of me being vain).