Maastikumäng – tuult tuulikule raames. 15.10.2009

„Tuult tuulikule“ programmi raames toimus meie kooli neljandatel klassidel 15. oktoobril maastikumäng. Mäng oli üles ehitatud nii, et tuli läbi joosta 15 kohtumispunkti Tallinna kesklinnas. Igas kohtumiskohas pidime lahendama ühe ülesande, mille vastuse eest sai teatud arvu punkte. Kõige huvitavam ülesanne oli tuule mõõtmine, kus saime kasutada tuulemõõtmismasinat. Maastikumängu võitis 4 b võistkond „Salajased reaalikad“ koosseisus: Ella, Johann Ortin, Karl Mihkel, Jaagup, Annabel ja Markus. Auhinnaks saime ekskursiooni „AHHAA“ teaduskeskusesse.

Maastikumäng

Johann Ortin

1 kommentaar - “Maastikumäng – tuult tuulikule raames. 15.10.2009”

1. Karl Mihkel Ütleb:

see kolmas pilt jaagupil on mingi müts täitsa silmade ees :D:D:D ja mina ka seal mingi kahtlane.:S