Botaanikaaias – 10.10.2007

Taaskord veetsime ühe torede loodusõpetuse päeva koolist väljas. Seekord siis Tallinna Botaanikaaias.  Kogunesime kooli juurde kell 9.30, et siis bussiga linnast välja sõita. Bussisõit oli pikk, kuid põnev, sest ega keegi täpselt teadnudki, kus maha minna 🙂

<Päeva teemaks olid puud ja põõsad – õppisime tundma nende lehti, vilju ja õisi. Saime teada palju uut ja lausa käega katsuda. Hiljem tegime oma korjatud lehtedest oma esimesed päris herbaariumid.

Kasvuhoonetes aga oli veelgi põnevam, eriti jäi lastele meelde banaanipuu, mis tuli välja, ei olegi puu, vaid rohttaim 🙂 Samuti meeldisid kõigile ka Botaanikaaia elanikud – kaks viirpapagoid ja tuvi.

Muidugi oli tore ka suurest mäest alla joosta (või no õigemini rullida)  ja värskes õhus võileibu süüa!

Oli taaskord õpetlik ning huvitav päev värskes õhus!>

1 kommentaar - “Botaanikaaias – 10.10.2007”

1. karl hendrik Ütleb:

Kahjuks ei saanud käia jäin haigeks.Arvan et väga tore oli