Suusapäev

Hommikul pidid 4.a ja 4.b klassi lapsed kooli juures kogunema. Mõned võtsid kaasa suusad, mõned kelgud. Kõik tahtsid Aegviitu suusatama minna. Me sõitsime sinna bussiga. Kui me kohale jõudsime, siis need lapsed kellel olid suusad kaasas, panid suusad alla ja läksid suusatama. Need kellel ei olnud suuski kaasas, läksid kõrvale majja suuski laenutama. Suusalaenutusest said peagi suusad otsa ja kes suuski ei olnud veel saanud, jäid Suusabussi ootama.Varsti jõudiski suusabuss kohale ja kõik said suusad. Suusabussist tuli välja ka üks treener.Treener näitas meile suusaharjutusi ilma suusakeppideta. Kui me tegime harjutused ära, siis läksime sööma.Süüa oli frikadellisupp. Peale seda suusatasime suure ringi, mis oli 3 km pikk. Lapsed sõitsid nii uisustiilis kui klassikastiilis. Suusaringil olid väga head tõusud ja laskumised. Pärast suusatamist sõitsime kooli juurde tagasi ja koolist läksime igaüks oma suunda. See oli tore suusapäev!

Rene Lumiste