Stiilinädal

Stiilinädal algas meil esmaspäeval, esimesed oma stiliseeritud riided pidime panema alles teisipäeval.Teisipäeval oli vaja panna meil punane riietus. Naljakas oli vaadata kuidas 4. klasside poisid olid selga pannud punased esimeste klasside pluusid. Kolmapäev oli sini must valge või rahvuslik riietus kõik olid pannud midagi selga, sest kõigil oli midagi selga panna.Neljapäeval oli oma mõeldud koolivorm, õhtul toimus Sõbapäeva disko. Sõbrapäeva diskol valiti parim koolivorm. Kui disko läbi sai läksime kõik koju. Reedel toimus ühendklasside päev kus 2. ja 4. klassid olid olid kokku pandud nii saime palju uusi tuttavaid.

picture-0692 picture-274 picture-281 picture-291 picture-287 picture-096 picture-027 picture-028