Kevade

Tere!
Ma olen jĂ€lle kohutavalt aeglane olnud ja ma palun vabandust, sest me kĂ€isime 12okt. O.Lutsu jĂ€lgedes Palamusel ja ma pole sellest siiani siia midagi kribanud. Igatahes oli siis ĂŒks kolmapĂ€evane pĂ€ev ja me hakkasime Tartu poole sĂ”itma. SĂ”it oli pĂ€ris pikk ja vĂ”ttis enda alla suurema osa pĂ€evast, aga sellegipoolest oli bussis vĂ€ga lĂ”bus. Tehti nalja,mĂ€ngiti mĂ€nge ja oldi niisama mĂ”nusad:) Kui 7a koolimajja jĂ”udis olid tunnid juba alanud….teisel klassil. Niisiis suundusime meie kirikusse, kus kohalik kirikuĂ”petaja(muuseas meie kooli vilistlane) rÀÀkis meile natukene maailma loomisest nii piibli kui teadlaste pilgu lĂ€bi ja tutvustas ka Palamuse kiriku ajalugu. PĂ€rast seda nĂ€itas ĂŒks giid meile natukene seda kuskohas olid Kevade prototĂŒĂŒbid elanud ja kes nad pĂ€riselus olnud olid. Siis hakkas vihma sadama ja me lĂ€ksime ruttu koolimajja. Saanud joped seljast hakkasiki meie vanaaegne koolitund. Kuigi me ei saanud krihvliga kirjutada, oli meil vĂ”imalus tĂ€ita sule ja tindiga koolitunnistust, lugeda vanaaegset kirja, arvutada ja laulda. Tund oli huvitav ning pĂ€rast selle lĂ”ppu saime veel kooli peal vaadata nĂ€itust.
SeejĂ€rel kĂ€isime veel Lible kĂ”rtsis söömas ja oligi jĂ€lle aeg tagasi tulema hakata. Nii see pĂ€evake meil siis lĂ€ks ja ma loodan et kĂ”ik jĂ€id rahule, sest minu arvates oli kĂŒll ĂŒks mĂ”istlik ekskursioon, kuna oli vĂ”imalik nii kuulata kui ka ise midagi teha.
Katariina
PS! Kuna mul fotoaparaati kaasas polnud siis mingil hetkel varsti paneb klassijuhataja siia pildid ka ĂŒles.