27.01 2011

Tere!
Kajastan siis hĂ€sti vahetult meie tĂ€nase pĂ€eva sĂŒndmusi:). Enamikele oli see koolipĂ€ev nagu koolipĂ€ev ikka: 3 tööd ja veel mingisugused tunnid ja nii see pĂ€ev vaikselt lĂ”pule veeres, aga tegelikult toimus peale kooli veel kaks sĂŒndmust. Esimene neist oli meie klassist ĂŒsna vĂ€hearvulise osavĂ”tuga (mina ja Paula) 1-12 klassi ujumisvĂ”istlus 21.koolis, kus me jĂ€ime GAG jĂ€rel 2. ja pÀÀsesime finaali:) Kuskilt aga kuulsin ma kuulujuttu, et GAG-i parimad ujujad (ĂŒhtlasi ka ĂŒhed Eesti parimad juuniorid) on finaali ajal teistel vĂ”istlustel. Mina igaljuhul loodan, et see on tĂ”si,sest siis oleks mel pĂ€ris hea vĂ”imalus vĂ”ita:).

Lisaks ujumisele toimus aga ka TRK vĂ”imlemispidu kooli aulas, kus iga klass(1-9) pidi vĂ€lja panema ĂŒhe tantsu oma klassi esindama. Meie koosseisus( Kertu,Kaisa Hanna, Kaisa, Paula, Maria, Katariina, Hanna-Greth ja Karoliina) nagu nĂ€ete olid ainult tĂŒdrukud kuid enamikel teistel klassidel olid kaastud ka poisid, mis muuseas oli vĂ€ga lahedasti vĂ€lja kukkunud:). Igatahes ma loodan, et ka meie saame jĂ€rgmine aasta esineda segakoosseisus ja kui mitte seda siis ĂŒlejÀÀnud vĂ”iksid vĂ€hemlt kaasa elada:), mitte nii et me ainult iseendale ja teistele esinejatele esineme. Igatahes oli vĂ€ga lĂ”bus ja kiire Ă”htu ning eks need kes ise kohal ise teavad:D. Panen siia juurde ka pilte, aga kuna ma seisin tagumises reas ei ole need liiga head.

PĂ€ikest,
Katariina

2 kommentaari - “27.01 2011”

1. Kaisa Hanna Ütleb:

Eriti kohutavad pildid Kata 🙂