Õpetajad ja teised

Direktor – Gunnar Polma – gunnar.polma[ät]real.edu.ee

Klassijuhataja ja Inglise keele õpetaja – Marelle Silland – marelle.silland[ät]real.edu.ee

Matemaatika õpetaja – Villu Raja – villu.raja[ät]real.edu.ee

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja – Piret Järvela – piret.jarvela[ät]real.edu.ee

Bioloogia õpetaja – Andres Raa – andres.raa[ät]real.edu.ee

Vene keele esimese rühma õpetaja – Niina Karamkova – niina.karamkova[ät]real.edu.ee

Vene keele teise rühma õpetaja – Lilian Kravtšenko – lilian.kravtsenko[ät]real.edu.ee

Kunsti õpetaja – Tairi Tamme-Amjärv – tairi.amjarv[ät]real.edu.ee

Inimese õpetuse õpetaja – Piret Otsa – piret.otsa[ät]real.edu.ee

Muusika õpetaja – Heli Roos – heli.roos[ät]real.edu.ee

Tööõpetuse õpetaja – Ahti Pent – ahti.pent[ät]real.edu.ee

Käsitöö õpetaja – Katri Org – katri.org[ät]real.edu.ee

Poiste kehalise kasvatuse õpetaja – Rait Eslon – rait.eslon[ät]real.edu.ee

Tüdrukute kehalise kasvatuse õpetaja – Katrin Kuusk – katrin.kuusk[ät]real.edu.ee

Ajaloo õpetaja – Tiia Luuk tiia.luuk[ät]real.edu.ee

Geograafia õpetaja – Piret Karu – piret.karu[ät]real.edu.ee

Loodus õpetuse õpetaja – Rain Vellerind – rain.vellerind[ät]real.edu.ee

Saksa keel ( 1.rühm ) – Mare Lillemäe – lillemae[ät]tik.edu.ee

Saksa keel ( 2.rühm ) –  Julia Popova –

Prantusese keel – Madis Olspert – madis.olspert[ät]real.edu.ee

Arst – Helle Kaalep

Medõed – Kaire Nermann ja Valentina Glinkina

Kommenteerimine on keelatud.