Athiveeritud - päev 29.10.2009

Teadaanne

Nägu näete,  on ajaveebi ilmunud esimene postitus sellel õppeaastal.  Sellega seoses on mul üks teadaanne. Ootan kõiki 8.c klassi õpilasi, kellel on ligipääs ajaveebile 13. novembril  raamatukokku. Seal paneme paika ülesannete jaotuse. Koosolek toimub kohe pärast tunde.

29.10.2009

Väike koolisisene geograafiaolümpiaad

21. oktoobril toimus väikene koolisisene geograafiaolümpiad, et saada teada, kes on piisavalt osav, et minna võistlema piirkonnavooru. 8. klasside arvestuses võitis meie klassi õpilane Carola Mossov. Veel pääsesid meie klassist piirkonnavooru edasi Helina Torv, Tambet Kaal ja Hanna Reinola. Tulemusi saab vaadata selle lingi kaudu

Palju õnne edukatele osalejatele.

Neile, kellele meeldib pärast “kaklust rusikatega vehkida”, ĂĽks  link põnevale geograafiamängule.   Tulemused kirjutage kommentaaridesse.

29.10.2009