Matemaatika olümpiaad

Math (31/365)
Tere ajaveeb! Üritan/üritame nüüd sinuga korralikult algust teha – blogi hästi alustamiseks tuleks rääkida täna üleriigiliselt toimunud matemaatika olümpiaadi koolivoorust. Meie klassist osales vist ~25 õpilast 36-st. Võrreldes teiste klassidega Tallinna Reaalkoolis, ei ole see arv väga imeline, kuid näiteks oma sõpradega Nõmme põhikoolist võrreldes on see arv suur. Nende klassides valiti välja üks osahulk õpilasi, kes said olümpiaadil osaleda.

Peale olümpiaadi oma klassikaaslastelt uurides, olid tulemused ja arvamused väga erinevad: osad suutsid lahendada kas kõik või enamus ülesandeid, kuid mõned jäid ainult ühe ülesande piiridesse ja lahendasid sellegi valesti. Loodame parimaid tulemusi ja palju edasipääsejaid järgmisesse vooru – piirkonnavooru!

27. novembril on tulemas füüsikas lahtine võistlus. Loodame, et meie klassi esindajad on tublid ja löövad läbi ning pääsevad edasi. Olen kuulnud, et käivad ettevalmistused ja ootused on suured!

Jõuludeni on jäänud ei vähem ega rohkem kui kuu aega, pingutage ja olge tublid!

Lisa kommentaar


Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/reaalkool/comments.php on line 74