Athiveeritud - päev 24.11.2010

Matemaatika olĂŒmpiaad

Math (31/365)
Tere ajaveeb! Üritan/ĂŒritame nĂŒĂŒd sinuga korralikult algust teha – blogi hĂ€sti alustamiseks tuleks rÀÀkida tĂ€na ĂŒleriigiliselt toimunud matemaatika olĂŒmpiaadi koolivoorust. Meie klassist osales vist ~25 Ă”pilast 36-st. VĂ”rreldes teiste klassidega Tallinna Reaalkoolis, ei ole see arv vĂ€ga imeline, kuid nĂ€iteks oma sĂ”pradega NĂ”mme pĂ”hikoolist vĂ”rreldes on see arv suur. Nende klassides valiti vĂ€lja ĂŒks osahulk Ă”pilasi, kes said olĂŒmpiaadil osaleda.

Peale olĂŒmpiaadi oma klassikaaslastelt uurides, olid tulemused ja arvamused vĂ€ga erinevad: osad suutsid lahendada kas kĂ”ik vĂ”i enamus ĂŒlesandeid, kuid mĂ”ned jĂ€id ainult ĂŒhe ĂŒlesande piiridesse ja lahendasid sellegi valesti. Loodame parimaid tulemusi ja palju edasipÀÀsejaid jĂ€rgmisesse vooru – piirkonnavooru!

27. novembril on tulemas fĂŒĂŒsikas lahtine vĂ”istlus. Loodame, et meie klassi esindajad on tublid ja löövad lĂ€bi ning pÀÀsevad edasi. Olen kuulnud, et kĂ€ivad ettevalmistused ja ootused on suured!

JÔuludeni on jÀÀnud ei vÀhem ega rohkem kui kuu aega, pingutage ja olge tublid!

24.11.2010