Uus õppeaasta = teine Reaalis

Ilmselgelt olen ma natuke ajast maha jäänud, nii umbes kolm veerandit, aga noh, aega võttis, aga asja sai, loodame.

Igatahes oleme juba kolm veerandit uuesti koolis. On lahkunud kokku kolm õpilast (Peeter ja Ainar eelmise aasta lõpust ning Daisi sellest aastast) ning juurde tulnud kaks (Eljus ja Marcus). Oleme juurde saanud mitu head õpetajat – keemiat on hakanud õpetama Andrus Kangro ning arvutiõpetust Jevgeni Koshelev. Reaalkooli Täienduskooli prantsuse keele kursust annab Ungarist pärit Gabriella Ficze, kellega suhtlemisel saab peale prantsuse keele harjutada ka inglise keelt; saksa keelt õpetab Julia Revko. Käsitööõpetaja Katri Org on juba pikemat aega haige (siinkohal soovib kogu 8.c talle head paranemist) ja asendab õpetaja Anneli Veel.

Oleme olnud kõik edukad ning loodame, et oleme edukad ka edasi.