Vabariigi aastapäeva aktus ja lipuheiskamine Toompeal

23. veebruari hommikul olid mitmed meist esimese asjana mitte koolipingis vaid seisid staadioni kõrval ja vaatasid kuidas poistekoor laulis ja lipp taevasse kerkis. Peale seda toimusid meil lühendatud tunnid ja siis aktus. Aktusel tunnustati nii Astridit kui ka Maxit, eduka osalemise eest bioloogia- ja matemaatikaolümpiaadi koolivoorus osalemise eest. Mõlemad said vastavatel ainetel koolivooru esimese koha!

24. veebruari hommik algas mõnegi jaoks harjumatult vara, sest oli vaja tõtata ainsa bussi peale ja sõita kooli ette. Miks? Sest oli võimalus minna Toompeale lipuheiskamist vaatama ja kõnesid kuulama. Poistkoor sai võimaluse laulda ja kõik kohale tulnud reaalikad said neid kuulata ja kaasa elada. Varahommikune kargus viis meid Potsa juhtimisel tagasi koolimajja. Aga mitte õppima! Vaid niisama soojenema.

Pildid: Reaalkooli Facebooki lehelt ja Ell Juhani