Kodus+õppimine=koduõpe

Kõigil eesti koolilastel on alates 16. märtsist 2020 võimalus  kahe nädala (või pikema perioodi…) jooksul õppida koduõppe vormis.

See ei nõua aga koolivormi:) Pigem head vormi enesejuhtimises ja arvuti tundmises ning loomulikult  tervist.

Just tervisele mõeldes selline periood Eesti koolides ongi välja kuulutatud, kuna maailmas liigub hooga ringi haigus COVID-19, rahvaseas koroona.

Rajaleidja selgitab seda viirust:

Maailmas on väga palju viiruseid ja vahetevahel jääme me mõne viirusega kokkupuutudes haigeks. Tavaliselt tekitavad viirused näiteks köha, nohu, palavikku ja halba enesetunnet. Meie keha oskab viirustega võidelda ja enamasti saame varsti terveks. Praegu levivast koroonaviirusest räägitakse nii palju sellepärast, et see levib üle maailma kiiresti ja on täiesti uus. Selle vastu pole veel ravi ega vaktsiini leiutatud.

Praegu pole põhjust karta, et kellegagi meie perest midagi halba juhtuks. Saame sellele kaasa aidata, kui peseme korralikult käsi, hoiame puhtust, jääme koos koju ja puhkame. Kui kool on kinni, saame kodus õppida, õpetajad juhendavad meid arvuti vahendusel.

Kuidas meil kodus õppimine sujub?

Sellele saame vastuse neilt fotodelt, mida mulle saadate…