Seitsmedate klasside tutvumisüritus

Teisipäeval, 20.09, toimus kooli staadionil 143 lennu tutvumisüritus, mille eesmärgiks oli teha 7.a, 7.b, ja 7.c omavahel tuttavaks. See toimus kahes osas, neid eraldas väike paus, kus võis võtta pirukaid ja mahla. Esimeses osas jaotati õpilasi kord perekonnanime, kord huvialade järele. Igaüks esitles end seejärel teistele sama grupi liikmetele. Seejärel grupid vahetusid ning jällegi saadi uute inimestega tuttavaks. Teine osa oli rohkem sportlik. Selles toimus teatejooks, ringis hüppamise võistlus ja palju muud.

Kokkuvõttes oli tutvtumisüritus hästi organiseeritud, enamus väitis, et leidis endale vähemalt 3 uut sõpra.

Lisa kommentaar

Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/reaalkool/comments.php on line 74