Tallinna Reaalkooli 141. sünnipäev

Täna, 29. septembril toimus Tallinna Reaalkooli 141. sünnipäeva tähistamine. Esimesed 4 tundi toimusid nagu tavapärased koolitunnid ikka, kuid 5. tunni ajal toimus meil tavapärase koolitunni asemel tund Reaalkooli vilistlasega. Meie klassil toimus tund Mihkel Paumverkiga, kes lõpetas Tallinna Reaalkooli selle aasta kevadel (137. lend).

Selle tunni ajal tutvustas Mihkel Paumverk oma hobi: filmitegemist. Muuhulgas näitas ta meile ka filme, mida ta ise teinud on: “Jõuluheist” ja “Purgatoorium”. Saime teada palju uut nii filmitegemisest kui ka teistest valdkondadest.

Pärast seda toimus meil 6. tunni ajal pidulik tordisöömine kooli staadionil koos direktori kõne ja autasustamisega. Meie klassist said auhinnad:

• Orienteerumine 7.-9. klasside arvestuses: I koht Grete Johanna Korb, Inessa Väär ja Mirete Mutso
  • Nike noortejooks: auhinna võitis Kristiana Sala.

Õnnitleme Tallinna Reaalkooli!