Orienteerumine Pirital

Pärast aktust 1. septembril oli tunne, et homme algab kool ja kodutööd ja kõik, mis on õppetööga vähegi seotud. Seejärel tuleb meelde, et homme polegi kooli. Nagu meile ka paljudes erinevates kohtades räägiti, oli meil täna spordipäev Pirital, nimelt orienteerumine. Orienteerumine oli spordipäeval ka eelmisel õppeaastal. Orienteerumine toimus paarides. Algul kui meile räägiti sellest, mis nüüd toimuma hakkab, oli natuke keeruline kõigest korraga aru saada, liiga palju infot. Tegelikkuses osutus kogu asi palju lihtsamaks. Arvestades erinevate inimeste arvamust, võib kokkuvõttes öelda, et kõige keerulisem kontrollpunkt oli 70, sest paljud otsisid seda valest kohast. Pärast orienteerumist sai igaüks võtta ühe piruka ja ühe õuna.

Lisa kommentaar

Warning: Undefined variable $user_ID in /data02/virt58214/domeenid/www.real.edu.ee/htdocs/ajaveeb/wp-content/themes/reaalkool/comments.php on line 74