Õppekäik Harku metsas

9.juunil käisime klassiga Harku metsas õppekäigul, kus pidime orienteeruma ühest punktist teise samal ajal kui lahendasime ülesandeid. Ülesanneteks olid näiteks linnu laulude äratundmine ja taimede ülesleidmine ja nende pildistamine. Meiega olid õppekäigul kaasas füüsikaõpetaja, kellega mõõtsime veevoolu kiirust, geograafiaõpetaja, kellega tegime plaani ja mõõtsime puu kõrgust ning läbimõõtu, keemiaõpetaja kellega me mõõtsime pH taset vees ja bioloogiaõpetajad, kes vaatasid üldülesanded üle ning näitasid meile uusi taimi. Õppekäigul oli kaasas isegi meie kooli kallis direktor Ene Saar. Selline koolipäev oli tore vaheldus ning saime veeta mõnusat aega oma klassikaaslastega metsas ja ma arvan, et kõik said võtta kaasa mingi uue teadmise või kogemuse.

Jutu kirjutas Mia-Laurel