Spordipäev Pirital

Käisime klassiga Pirital spordipäeval. Kokku pidime saama hommikul velodroomi treppide juures. Võis minna ise, kuid võis minna ka kooli juurest koos õpetajaga. Treppide juures jagati meile orienteerumis kaardid ja SI pulgad, ning ka juhised kaardi lugemisest. Alles siis võisime rajale minna. Rajal oli 14 kontrollpunkti ja start, finiš ning distants oli umbes 5km. Meil ei olnud kohustuslik käia kõik punktid läbi seega saime ise oma trajektoori kujundada. Me kõik olime koos oma paarilisega ja temaga koos siis oli vahva punkte otsida ja ka neist sujuvalt mööda minna. Pärast raja läbimist andsime oma SI pulgad tagasi ja saime oma tulemuse kätte. Kui soovisime saime veel minikaubikust saiakese ja õuna.  Kui olime söönud ära võisime koju minna.

Kooli sünnipäeval selgus, et Liisi ja Anniliis võitsid 5.-6. klasside tüdrukute hulgas pronksmedalid ning Kaur Mattias ja Gregor Oskar said 5.-6. klasside poiste konkurentsis võidu ja kaela kuldmedalid.

Kirjutas Liisi