Halloweeni pidu

Meie koolis tähistati Halloweeni 30. oktoobril. Sellel päeval võisime kooli tulla kostüümidega ja ei pidanud koolivormi kandma. Päris paljud lapsed olid koolis Halloweeni kostüümides ja maskides ning vahetunnis koolis ringi käies oli põnev arvata, et kes on millise maski sees.

Halloweeni tähistatakse juba mitmel pool ĂĽle maailma aga eriti populaarne on see Põhja-Ameerikas. Halloweeni ajal käivad lapsed ringi, koputavad uksele ja hĂĽĂĽavad inglise keeles “Trick or treat?” Tegelikult mõeldakse “trick” all mõnda vempu. Meie klassis oli palju põnevaid kostĂĽĂĽme – näiteks oli meil paar kummitust, mitu nõida, palju võlureid, ĂĽks nõiakass, paar Harry Potterit, mõni vampiir ja ĂĽks Unicorn. Kommi saime ka!
Teksti kirjutas Stella