Reaalkool 141!

Klassijuhatajatunnis käis meil külas Viimsi Muusikakooli direktor Edmar Tuul, kes jagas meiega põnevaid lugusid oma kooliajast, õppimisest ja ka õpetajaks saamise tähtsusest. Ta suutis oma juttu hästi siduda eluliste näidetega ja kaasata vestlusesse ka õpilasi, väga huvitav oli kuulata!

Seejärel kogunesime staadionile, hoolimata peenikesest vihmast ja kuulasime innukalt direktori kõnet. Nii mõnigi meie klassikaaslastest sai oma heade soorituste eest nii spordivaldkonnas kui ka haridusvaldkonnas kätte väikese auhinna. Pidulauale sai see aasta serveeritud pitsa, mis olenemata paar tundi varem tellimisest, jõudis kohale aktuse keskel. Sellegipoolest said kõik kõhud täis ja tuju oli hea. Selle sündmuse tegi meeldejäävaks rebaste nädala tantsude esitamine, mida ei teinud ainult 10. klass, vaid kõik gümnasistid. Tõdesime siiski, et meie tants oli kõigi omadest parim. Palju ei jäänud alla ka meist vanemad õpilased, kellel õnnestusid keerukad kavad ka vähese ettevalmistusega.

Kooli sünnipäev oli väga meeleolukas ja loodame, et see traditsioon jääb kestma veel pikkadeks aastateks!

Elagu Tallinna Reaalkool!

-Marianne

Ootame oma pitsat, mida ei paista silmapiiril

Meie klassi ja vilistlane