1. september

Meie uus ja elamusitäis gümnaasiumi esimene kooliaasta sai suure avapaugu esimese septembriga.

Päev algas ning kogunesime Reivo Maasiku, tulevase klassijuhataja, füüsikaklassis 202, kus ta tutvustas meile koolielu ja erinevaid kooli traditsioone. Uusi teadmisi sai palju ja saime lõpuks oma uute klassikaaslastega kohtuda.

Seejärel sammusime pudireas poisi juurde, kus meid tervitas Reaalkooli direktsioon. Peale vande andmist ja menukat Piret Otsa jutustust, andsid klassijuhatajad meile ükshaaval kätte meie uue alguse sümboli, reaalimütsi.

Pärast seda suundusime kooli aktusele. Esines direktor oma traditsioonilise kõnega, kus nagu ikka kuulsime imelisest neoklassitsistliku stiiliga koolimajast ning vaatasime tagasi oma suvele. Lõpuks sai ka reaali hüüdlause saatel mütse õhku visata.

Päev oli elamusterohke ning reaali õhkkond puges meile kõigile südamesse. Head uut õppeaasta algust!

-Mihkel ja Risto

Esimene september

Tallinna Reaalkool ja meie lennu tĂĽdrukud