Spordipäev

15. septembril toimus Kalevi staadionil Tallinna Reaalkooli gümnaasiumi õpilastele spordipäev. Ilm oli soe ja päiksepaisteline ning kõikidel tuju hea. Spordialad, milles võisteldi olid kaheksa inimesega segateatejooks, 100 m sprint, poiste 800 m jooks ja tüdrukute 400 m jooks, seisult kaugushüpe ja klassidevaheline jalgpall. Olles tugev spordiklass, oli saavutusi 140.a-l rohkelt. 8 inimesega segateatejooksus suutsime saada kolmanda koha, meie klassi triatlonist Gert Martin Savich sai pronksmedali poiste 800 m jooksus, Krõõt Kudeviita sai hõbemedali tüdrukute 400 m jooksus ja ka pronksi tüdrukute 100 m sprindis ning hoolimata halvast stardist jalgpallimängudega, kaotades 140.c klassile, suutis tiim siiski edukalt vastu astuda tugevale 139.a klassile ning võita neid seisuga 1-0, tänu klassi tuntud jalgpalluri Karl Erik Lehtma väravale.

Kirjutas Ernst