Presidendi aktus 23. veebruaril

23. veebruaril pärast meie kooliaktust toimus presidendi aktus. Seal osalesin meie klassist koos Taavi Tomanniga. Algul, enne Alar Karise tulekut, oli saal täis elevust ja ootust. Saabudes jäid kõik vakka.

Presidendi aktuse algul laulsime kodumaised laule nagu ,,Eesti lipp”, ,,Mu isamaa on minu arm” jms. Järgmisena pidas president oma kõne. See oli esimene kord kui sain näha presidenti oma silmaga. Järgnes Westholmi õpilaste kõne, millele omakorda meie kooli abiturient Siim meeldejääva klaveripalaga ,,Kodumaine viis”. Jätkasime isamaiste lauludega koori saatel.

Esimese aktusepooliku lõppedes oli 15 min paus, mil liikusime Poisi juurde. Seal pidasid linnapea ja GAGi direktor kõne. Aktuse lõppedes liikusime Pudi reas kooli.

Postituse tegi Jarl