Ãœtlusi vol 2

Saar: “Toon teile perioodidest tabeli, et te saaksite aru elu võimalikkusest Reaalkoolis.”
Jörgen hilineb. Saar: “Kust sa siis tuled?”
Jörgen: “Vetsust tulen. Sellised järjekorrad olid!”

Reimann (lastevanemate koosolekust): “No küll ma selle ära sisustan, kas või füüsikaga.”
“Nii, mida see tähendab? See tähendab seda, et keegi loll pani x-telje nii, et keha alguspunkt on miinuses.”
“Mõni lapsevanem on kurtnud, et mis kooliüritus see kell kolm öösel on. ”
“Ei saa ju kohe reeglit teha, et kaheteistkümnendikud kümnendikega suhelda ei tohi. Et kui mõni neist teid nurga taha kutsub, siis ei tohi te minna.”
“Ei tohi jääda mulje, et Reaalkoolis võib teha mida tahad. Juua ja süüa ja…”
Poisid hilinevad pärast söömist tundi. Reimann: “Ei suutnud siis järjekorras vahele trügida või?”

Jumal: “Ja vanemad siinviibijad võivad nüüd minna kohvi jooma… või bussi peale või…”
Reimann: “Ema lubas kauemaks jääda.”

Ahuna: “Oota, ma lähen toon selle raamatu! Ei hinga ka vahepeal!”
“Vot selline kole tegelane oli A. Rosenberg. Aga ta oli hea joonistaja!”
“Kui te kunagi mingil põhjusel direktori kabinetti satute, viige jutt liblikatele ja Rosenbergi maalile.”

Kupits: “Te saate ju aru, et tõusu pole ja null ei ole kaks erinevat asja.”

Särg: “Minge Tartusse ja suudelge vihmavarju all. Päris purskkaevu pole mõtet ronida, aga suudelge kindlasti.”