Aprilli lõpp

Oi-oi. Vahepeal on möödunud jälle terve igavik ja toimunud nii palju, et pole isegi jõudnud siia kirjutama. Nüüd leidsin lõpuks vaba aega ja katsun kõik kõige suurejoonelisemad sündmused, mida me vahepeal läbi oleme elanud, üles märkida.

 

Esiteks toimus 23. aprillil, Georg Lurichi sünniaastapäeval rammumeeste võistlus. Seal osales 14 gümnasisti kaheksast erinevast klassist, kelle seas oli ka meie oma rammumees Mikk-Markus Imala.

Meie tugevaim
Meie tugevaim

 

Eelmisel neljapäeval, 26. aprillil suundusime klassiga arheoloogia muuseumisse. Seal saime lähemalt tuttavaks Eesti muinasaja kultuurile omaste esemete, tavade ja muu säärasega. Siin kohal tuleks kindlasti tänada meie giidi, kes oskas väga hästi rahvaga suhelda ning teemat huvitavana hoida, sest ajalugu kipub ikka vahel natukene igavaks minema, ning ka paar nalja siin-seal teha.

Kõige tipuks toimus reedel, 27. aprillil kinos “Sõprus” filmigala “Noored rikuvad klassikat” Eesti Filmi 100 aastaseks saamise puhul. Sellel galal oli kõigil G5 koolide gĂĽmnaasiumi lendudel võimalus välja panna oma tehtud film neile ette antud “klassika” põhjal. Ka meie 129. lend võttis osa ning sai ka kõige suurema aplausiga õnnistatuks. Sellele vaatamata läks võit ikkagi meie Reaalkooli 128. lennule. Kindlasti tuleb tänada Markus Miikael Milderit, kes meie imepärase filmi stsenaariumi välja mõtles. Tänu on väärt ka Kätliin Lember, Robert Parelo, Karl Erik Lillo ja veel paljud teised, kes nägid tohutult vaeva selle meistriteose valmimisel.

Siin ta siis on : Filmigala, TRK 129: “Naerata ometi, Robi!”

Kommenteerimine on keelatud.