Athiveeritud - päev 04.04.2012

Märtsi lõpp & aprilli algus

Nonii, nonii. Lasti mind ka lõpuks pulti. Nii palju on toimunud vahepeal, katsun kõige tähtsamad sündmused nüüd siis kõigile kuuldavaks-nähtavaks teha. Siinkohal ei saa kindlasti ka mainimata jätta, et meie klassis käivad küll kõige ilusamad ja targemad õpilased.

Esmalt siis meie klassi ajudest.
30-31 märts toimus Tartus keemiaolümpiaadi lõppvoor. Seal osales meie klassist kolm vaprat ning neist kõik kindlustasid koha esiviisikus!

Karl Erik Lillo sai 3. koha
Mihkel Kotli sai 4. koha
Mikk-Markus Imala sai 5. koha. (sellele vaatamata oli teoorias väga tubli)

31. märts toimus meil täitsa enda koolis ka G5 koolide vaheline missivõistlus. Meie auväärne klassiõde Marie Anett Meier võitis selle võistluse pika puuga sellele vaatamata, et tal üks käsi suusareisist kipsis veel oli ehk siis teda võib nüüd kutsuda ka nimega Kesklinna Kaunitar 2012.

Meie kaunitar

Sel esmaspäeval ehk siis 2. aprillil toimus meil tänu mingile 1. aprilli naljale, mis väga välja ei tulnud, kehalises kasvatuses jalgpall lume sees. Aga sellest polnud sugugi hullu, poisid läksid ilmale vastu parima hea meelega. Kahjuks oli lume tõttu ikkagi kergelt libe ning härra Kotli ja härra Milder otsustasid kokku põrgata. Selle tulemus ei olnud muidugi kuigi hea. Milder on meil nüüd kipsjalg ja ei ole veel kooli jõudnud, kuid naised saunas rääkisid, et ta võib juba esmaspäeval karkudega kooli ilmuda.

Kartmatud

04.04.2012