Athiveeritud - päev 10.05.2011

Ă•ues on nii soe

Ma siiski ei jõua piisavalt sageli siia kirjutama, et ajaveebibeebil oleks jumet. Kui mõni hea hing soovib mulle siinkohal ulatada abistava käe, võiks peale minu siin veel keegi mulli ajada, klassijuhataja siinkohal ei loe (ta ei aja mulli ka).

Pean ära mainima, et täna ja praegu on kõik meie klassi õpilased ĂĽhte “vanuseklassi” kuuluvad ehk alaealised.

Ja uurimustööde teemavalik on täies hoos. Kiirustage, sest kui liiga hilja oma mõttega lagedale tulete, on soovitud õpetaja ehk juba hõivatud…

Ja kooli on selleks õppeaastaks jäänud veel vähem kui kuu! Polegi enam aastat suurt jäänud. Ees veel enamikul ka Rootsi reis ja õppekäik Aegna saarele ja kõiksugu muid trikke.

Meenus (…ma teadsin, et midagi oli veel)! Tahtsin siin ka avalikult tänada Ukut, kes reageeris mu eelmisele postitusele ja kirjutaski mulle koolimeilie!

Sellega seoses meenus, et oli plaanis ka 127. lennu uurimustööde kaitsmisest kirjutada, aga mis seal ikka. See oleks kuidagi ajast ja arust nüüd täna. Ma edaspidi katsun tublim olla.

Teie Haldi

10.05.2011

Uuuu… uhuu… uurimistöö kummitab. Palun lugege õp. Raa meili!!! 7 teie seast pole veel avaldanud arvamust 127. lennu kaitsmise kohta. Samuti on lähenemas 20. mai – tähtaeg teema ning juhendaja valikuks!

Kl. juh

10.05.2011