Tere!

Kirjutan siia just nüüd praegu, et öelda, et just mina hakkan siia nüüd kogu aeg kirjutama ja et minu hääl hakkab siin kajama.

Katsun sellesse ajaveebi elu sisse puhuda. Et inimesed käiksid seda vaatamas. See juhtub aga ainult siis, kui siin on mida vaadata. Lihtsalt huvi pärast – kes seda postitust ĂĽldse loeb, võiks mulle seda homme ( või kahe kuu pärast, mil lõpuks märgatakse siinset tegevust) koolis öelda. Või kui ei julge minuga rääkida (ehk tundun mõnele päris hirmus?), siis võib siia ka lihtsalt kommentaari jätta.

Ma ĂĽritan veidi tagantjärgi asju ka ĂĽles tähendada ja aktuaalseidki teemasid puudutada. Tulevikku vast ei trĂĽgi, aga mine sa tea…

Ja siis, mu kallid klassikaaslased. Kui teile mõjub vastuvõetamatult ja/või väljakannatamatult see (mula), mida ma siia kirjutan, siis olge lahked ja tehke häält. Siinkohal mainiksin ära ka selle, et kui teil on midagi hingel ja soovite seda just siin, meie klassi ajaveebis väljendada – rõõm-rõõm –  see võimalus olemas. Lihtsalt saatke mulle reaalimeilile (või gmaille või facebooki). Päris lahe oleks, kui ei muutuks see kajam ĂĽhenäoliseks vaid oleks igalt inimeselt siin midagi.

Veel ütlen, et kui kedagi juhtub häirima mõni pilt või tekst, mis siia temast üles saab, ei tasu nurgas nutta vaid mulle öelda ja olukord saab lahendatud!

Kuid palju toksimist ja vähe sisu…

Homme on reede!

Haldi

Kommenteerimine on keelatud.