Athiveeritud - päev 16.09.2010

16. September – Enne vene keelt läks kool põlema?

Teise vahetunni ajal anti häire, mistõttu me kõik pidime koolimajast kiiremal korral lahkuma ja staadionile minema.

Me saime kõik elusalt majast välja ja direktori jutu põhjal põlnud keegi n.ö. valel ajal vales kohas olnud. Siiski lahkumiseks kulus üle kümne minuti ja kui arvestada, et kolmetoalisel Lasnamäe korteril kulub eanm vähem 7 minutit peaaegu täielikult suitsu mattuda on see üpris aeglane. Arvesse tuleks võtta ka seda, et päris tulekahju korral oleks seda paanikat ja kisa kõvasti rohkem, mis teeks liikumise veel aeglasemaks.

Aga harjutamine teeb meistriks. Ja mida rohkem me õpime koolist kiiresti väljumist vene keele tundide ajal, seda väiksem on võimalus, et kunagi saab keegi kolmanda astme põletushaavad, kui keegi keemia katsete ajal tikkudega natuke hoogu läheb.

16.09.2010