Iseloomustused

Google meie klassi kohta

2008. aasta iseloomustused

2009. aasta iseloomustused

Rita “Stiilne” Aedla

EM 2010 uisustaar. Kolm ühes: töökas, tark ja kõige stiilsem – värske iga päev. Veidi tagasihoidlik kuid alati lõbus, südamlik ning kena klassiõde, kes hoolitseb, et poleks kõrvalejäetuid. Kui üldse keegi, siis teab tema, mis koolis parasjagu teoksil on. Aastal 2025: Edwarti hambaarstist abikaasa.

Ardo “Maailma pikim kääbus” Allik

Kõige aktiivsem poiss, kes räägib kogu kehaga. Avaldab alati oma arvamust, seetõttu ka õpetajate „lemmik“. Kui midagi teeb, siis põhjalikult. Kunagi ei saa päris kindel olla, kas see mis ta ütleb oli nali, või mõtles ta seda tõsiselt. Aastal 2025: lastesaate juht.

Mihkel “Varajane” Auväärt

Neutraalne klassivend, kes põhiliselt paistab silma oma vinge suure iPhone’ga – see tundub olevat lausa osake tema olemusest. Armastab burkse. Toetab Ilvest, teeb arvutimänge, tegeleb kergejõustikuga ja veedab aega garderoobis. Vahel langeb oma egotsentrilisuse ohvriks. Aastal 1825: müüs turul apple’eid.

Märt “Enchantment?” Bakhoff

Väga omapärane tüüp. Teab, mis tahab. Linuxi freak, hea huumorimeelega, füüsikas põhiteema „Liero“, aga ega tal füüsikatunnis midagi paremat teha ei olekski. Kõikidel blondiinidel aitab füüsikapraktikumi tööd ära teha. Raamatute puhul peab oluliseks eelkõige paksust. Aastal 2025: füüsik, kompileerib oma uut kernelit.

Tõnis “Muskel” Hansberg

Vaikne jõusaalipoiss. Näib tihti tunnis tukkuvat, kuid õpetajate küsimustele siiski vastuseid teab. Tegelikult hoiab ta lihtsalt koolis energiat kokku õhtuseks biitsepsitreeninguks. Aktsiaturu jaoks pisut liiga kannatamatu. Jutud juustega Tõnisest on tõenäoliselt ainult müüt. Aastal 2025: superstaaride eratreener.

Erik “Oli-siin” Ilbis

Kunagi ei tea, kuidas ta võib reageerida, kuid kindlasti väljendab oma tundeid elava miimika abil. Hobideks keemia ja arvutid; Windowsi fänn – suudab isegi Vistas häid külgi näha. Puhveti püsiklient. Aastal 2025: on olnud igal pool, põhitööks Välisministeeriumi Eesti-Vene osakonna juhatamine.

Jürgen “Oi-kes-koolis-on” Jänese

Kunagi ei oska arvata, millal või kas ta koolis on, tihti on ka poole päeva pealt vaja trenni minna. Ainus, kellel hilinemise peale viltu ei vaadata. Imepäraselt suudab siiski kõik vajaliku ära teha, ka korralikult pidutseda. Aastal 2025: on toonud Eestile olümpiakulla ujumises, kuid peale võitu jälle teadmata suunas kadunud.

Kristjan “Tibens” Järvan

Kampaniilide isand. Teab aukartustäratavalt palju saladusi. Tema kohalolek ja kohati uskumatud jutud tekitavad diskussiooni veel mitu päeva hiljemgi. Füüsikaklassi ärimees või siis äriklassi füüsikamees. Suurepärane jazziartist. Aastal 2025: kuulus lotomiljonärist insener, abielus rikka naisega.

Karol “Lammas” Kadarik

Meie klassi kõige hulljulgeim poiss, 50 kr eest teeb kõike (loe: KÕIKE). Ajaloo halvim spikerdaja. Ei salli meritähti. Ebatavaliselt aldis kehavigastustele, mis sealjuures ei paista teda eriti häirivat. Lõpuks saab ta ikkagi rikkaks ja sõidab kooli kokkutulekule kalli sportautoga. Aastal 2025: pangajuhataja.

Hendrik Otto “Teemees” Kaju

Eriliseks talendiks on teha üht nägu ning rääkida hoopis teistsugustest asjadest. Tundides tegeleb mälu treenimise või magamisega. Kaardimeister. Satub segadusse kui keegi Henriku poole pöördub. Aastal 2025: jätkab juba alustatud karjääri Eesti filmimaastikul.

Heiko “Uksed lahti” Kase

Alati abivalmis ning viisakas. Hoiab üsna madalat profiili ning filosofeerib surma ja suremise üle. Bioloogiahuviline, kes ei kannata, kui keegi tema ukse hoidmise ametit himustab. Aastal 2025: peab ETV-s pühapäeva hommikutel Islandi-teemalisi illustreerivate animeklippidega loenguid, vabal ajal palgamõrtsukas.

Kristjan Eerik “Bree” Kaseniit

Rohkete faasinihetega. Kardab täiega kõdi ning selle tõttu kiljub nagu 11-aastane tüdruk. Intelligentne ja otsekohene IT-mees. 24/7 positiivne. Meeldib näidelda, ka naisosades. Äärmiselt isikupäraste ideede ning põhimõtetega, mis kindlasti kunagi läbi löövad. Salanudist. Aastal 2025: eesti rahvuspärimuse eest seisja.

Gustav “Ustav” Kotkas

Kõigi sõber ja tüdrukute südameid vallutav muhe linnastunud maamees. Pole päeva, kus ei leiaks Gustavi suurepärase jumega näolt naeratust. Klassi meeskonnavaim ja Hiiumaa lahedaim sportlane. Aastal 2025: maailmakuulus kirurg, kel pühapäevahobiks lehmakasvatamine.

Karl Erik “Pidu-pidu-pidu” Kotkas

Heasüdamlik naljamees. Teeb sporti ja ajab oma rida. Kui kuskil on mõni pidu, siis Karl on kindlasti kohal. Läbi saab just nendega, kellega parajasti läbi saada on vaja. Mobiilse Interneti parim sõber. Isegi kui kõik on p***s, on ikka rõõmus. Aastal 2025: tuntud modell.

Helin “Häbelikkusastmeskümme” Kütt

Meie klassi suurim saladus. Helin on neutraalne inimene, kellel pole midagi kellegi vastu ja kelle vastu ei ole kellegi midagi. On asjade ajamiseks arendanud välja täiesti omad meetodid. Ebakindlus võib küll olla tema suurimaks vaenlaseks, kuid väljakutseid ületab selgete sihtidega. Aastal 2025: See on saladus!!!

Anni “Väike päike” Lember

Kõige isikupärasem klassiõde, keda kõik armastavad. Võrratu neiu. Ei tundu teadvat, mis on negatiivsus. Alati naeratab kaunilt, tundub, et ei vihka midagi ega kedagi. Aastal 2025: maailma parim ema ja raamatukohviku omanik.

Stefani “Enchantment!” Liivak

Ettearvamatu, mitmekülgne, omapärane, über lahe. Tõeliselt armas klassiõde, kes (kui ta kohale juhtub ilmuma) teeb oma särava naeratusega kõigi päeva paremaks. Sõlmib vallatuid kihlvedusid, kuid mis on rõve, see on ikka rõve. Aastal 2025: seksikas arstitädi, näiteks kirurg.

Hanna-Liisa “Smartboard” Mõtus

Eriti mitmekülgne. Kunstiinimene, peoloom, kirglik rahvatantsukaunitar ja palju enamat. Käib ringi naeratus näol, isegi mõeldes on tal salapärane muie, mis võidab kõigi südamed. Harrastab hommikusi iluuinakuid. Aastal 2025: tähtis kultuuritegelane või kunstnik.

Henrik “Nietzsche” Mägi

Iroonia, sarkasm ja kriitika. Tavaliselt istub vaikselt ja vaatab kõiki arvustava pilguga. Küüniline, sest teab, kuidas asjad tegelikult käivad/on käinud. Alati on midagi öelda. Mõttetute inimeste ja tegevuste peale aega ei raiska. Aastal 2025: kui poliitikukarjääri kõrvalt aega üle jääb, peab ülikoolis kindlasti mõne ajalooteemalise loengu.

Harri “Ses-mõttes-et…” Mündel

Sportlane, kes füüsika- ja bioloogiatundides istub kõrvad kikkis. Armas ning sõbralik. Võtab kõike sügavaima rahulikkusega. Kui üldse, siis mängib ajaviiteks klassikalisi mänge nagu „Doom I“. Aastal 2025: suurepärase füüsilise vormi ja seksika kohvriga šikk ärimees.

Annemary “Alaealine kosmopoliit” Neimar

Tüdruk, kes oli, on ja jääb alaealiseks. Kuigi ta aeg-ajalt hommikuks kooli ei jõua ning matemaatika ja füüsikaga ka suhted kõige soojemad ei ole, on tegu ühe rõõmsa, aktiivse ja otsekohese neiuga. Aastal 2025: geoloog

Morten “Don’t-forget-your-towel” Piibeleht

Füüsikahumorist, matemaatikageenius, filosoof ning muidu lihtsalt brilliant. Sõbralik ning alati valmis kõiki aitama. Pealehakkaja tüüp, kes ei karda oma arvamust välja öelda (eriti inglise keele tunnis). Aastal 2025: Ameerikas ja mujal maailmas laineid lööv füüsik.

Tarmo “Kutsikas” Prillop

Tagasihoidlik, aga see-eest teadmisi tal jagub. Ilmselt lõpetab TTÜs juba oma bakalaureusetööd (tõenäoliselt füüsika erialal). Meeletult mõistlik ja abivalmis. Oli eelmises elus ilmselt maakera sõbralikem tehiskoer. Aastal 2025: vallutab oma iseehitatud robotite armeega maailma.

Helis “Printsess” Puksand

Päikeseline, kohusetundlik, siiras ning lõputu suhtlemisvajadusega ilus neiu. Kui leiab midagi huvitavat, lähevad silmad kiirelt särama. Vaatamata heledatele juustele väga arukas ja tark. Kunagi ei jõua söögivahetundi ära oodata. Aastal 2025: konstrueerib keerulisi masinaid.

Tanel “Nunnu” Pärnamaa

Muheda oleku, suurepärase huumorisoone ja suure potentsiaaliga vend, kes tunneb aukartustäratavalt hästi majandust. Enne investeerimist tasub alati Tanelilt küsida, mis aktsiad KOHE langema hakkavad. Aastaks 2041: Eesti rikkaim mees 2020, maailma rikkaim mees 2040.

Edvard “Ma’i-tea” Razumov

Suurepärase kirjasoonega, kuid kergesti pabistama kippuv. Näitab oma tõelisi andeid söögijärjekorda minekul: kõige kiirem, parim logistik ja super prognoosija. Ajab laptopis omi asju ja itsitab vaikselt. Teataval määral majakaks elufilosoofia küsimuste alal. Aastal 2025: mõne ajakirja palderjanisõltlasest peatoimetaja.

Kaarel “Skeptik” Ratas

Mõnusa olekuga, tark, abivalmis ning täitmatu kõhuga. Tal on alati varuks mõni omapärane anekdoot või küsimus, mille peale keegi ei tuleks ja mis on ajuvabalt naljakas. Meeleldi lahendab sõprade arvutiprobleeme. Ei lähe sinna, kuhu Mart läheb. Aastal 2025: teeb uurimistööd ning on vabakutseline IT-mees.

Mart “Võtan-sõna” Ratas

Väga aktiivne klassivend, kes on valmis toetama nii sõna kui ka teoga. Tuuseldab klassis, kaardipakk taskus, osavõtlikult ringi. Veidi ninatark, kuid alati naerul näoga. Jutukas, ei karda oma arvamust avaldada. Piisavalt konkureeriv ja vähemalt sama näljane kui Kaarel. Aastal 2025: kaardimoor.

Andrus “Šarmikus” Raudsep

Suudab ka ilma midagi tegemata teistes naeru esile kutsuda. Ja kui suu avab, tuleb sealt huumorit ja/või tarkust. Aitab klassi alati hädast välja, alustades kodustest töödest ja lõpetades kõikvõimalike rollidega, mida paratamatult kolme aasta jooksul laval täitma peab. Astal 2025: poliitik, kes annab inkognito tantsutunde ja osaleb heategevusüritustel.

Kaileen “Punastaja” Raudsepp

Lühike, armas, punapõskne tüdruk, kes satub kogu aeg piinlikesse olukordadesse. Meie klassi kasiinoaparaat, muudkui kogub raha. Lauamängude meister, kuid kui ta kaotama kipub, siis hoidke alt. Suurepärane sõber, moelooja ning ilus iluuisutaja. Aastal 2025: meestearst, meie klassi esimene ema.

Ingrid “Kilpkonnapäästja” Rist

Tagasihoidlikum, kuid see-eest suure südamega. Sõbralik ja abivalmis. Juba tema töö vabatahtlikuna näitab, kui toreda inimesega tegemist on. Suvel käis Inglismaal „lapsehoidjaks“ ja plaanib ka tulevikus uusi, huvitavaid ja ekstreemseid asju proovida. Aastal 2025: neegrikuninga kolmas naine ja Eesti Päästeameti juhataja.

Erko “Ajajumal” Risthein

Uskumatult iseseisev, oskab aega jagada. Vahel märkad, et õpib SAT-iks siis järgmine hetk teeb osta.ee’s häid diile, vahepeal jälle ehitab oma autot, siis jälle on kuskil peol. Koolis puhkab, öösel paneb pidu. Rahulik, kuid talle korda minevatel teemadel räägib väga entusiastlikult. Aastal 2025: USA suurim energiajoogitarbija.

Konstantin “Vares” Selli

Definitsioon: kaval naeratus, kulmukergitused, kondoomidega lips ja kabe. Rõõmus klassivend, kes on tuntud ka väljaspool kooli tugeva mälusportlase ja võrkpallurina. Aasta noorkabetaja 2009! Eksamitesse suhtub ülima vabadusega. Aastal 2025: maailmatasemel kabetreener ning Narva linnapea.

Märt “Full of beans” Šanin

Legendaarne helimees ning Veiko parem käsi, kel alati suu kõrvuni. Lusti ja energiat jätkub kauemaks ning suudab alati päeva paremaks muuta. Naerul näoga arutab Taneliga aktsiamängu tulemusi. Uhke autoomanik. Aastal 2025: Märt Avandi isiklik trummar ja mänedžer.

Edwart “Ego” Ždanovitš

Jõuab küll palju, alustades suusatamisest ja lõpetades kardi ehitamisega, kuid vene keele tööde ajaks kooli jõudmiseks ei kipu aega jaguma. Ladusa jutu ja piiramatu fantaasiaga eneseimetleja. Kinnisideeks Lady Gaga. Aastal 2025: Rita bisnesmenist abikaasa, kes sõidab Porchega, kuid keegi ei tea, kuidas ta omale raha kokku ajab.

Andre “Geenius” Tamm

Meie klassi tarkpea. Teeb hästi kõike, mida ta teeb ning alati teab, mida räägib. Oma suurepärase huumorimeele, lennuka fantaasia ja üleüldise muhedusega tekitab lausa kadedust. Kõige nakatavama naeruga. Aastal 2025: teleporteri leiutaja (katsejänesteks olid tema arvukad lapsed) ning noorim Eesti president.

Thea “Lähme-Überisse” Tuum

Fun-fun-fun! Disko domineerib nii tema olemuses kui välimuses. Armas ning arukas ning blondiin, kes ei pea humanitaaraineid tegelikult eriti õppimisväärseteks. Jõuab kõikjale, teab, mida tahab ning saavutab selle. Vajadusel oskab manipuleerida. Aastal 2025: maailma kauneim teedeehitja.

Triin “Ausõna-ma-ei-maganud” Vaima

Kui Triin jooksuga finišisse jõudis, olid teised alles stardis. Tore ja aktiivne klassiõde, kes ei jää teistele alla ei koolipingis ega staadionil. Nii mõnegi poisi kinnisidee; suudab ka kõige hullemates olukordades olla rõõmsameelne. Inglise keele geenius. Aastal 2025: kergejõustiklane ja „füüsikaõpetaja“.

Malle “Soovin-parimat” Kask

Armas klassijuhataja, kes teeb kõik, mis tema võimuses, et päästa 12.B klassi mainet. Tema poole võib alati hädas pöörduda. She’s got our back 😉 Vahetevahel küll pisut naiivne, kuid see just näitabki tema usku ja hoolivust õpilaste suhtes. Keegi ei tea, kuidas tal õnnestus meid Islandile saada, kuid meie oleme talle selle eest väga tänulikud. Aastal 2025: aasta õpetaja.

Viimati muudetud: 4. märts 2008

27 kommentaari postitusele “Iseloomustused”

 1. 4. märts 2008, 11:41 # Tallinna Reaalkooli 125. lennu B klass » Aastaraamatu iseloomustused vol. 2

  […] Iseloomustused […]

 2. 5. märts 2008, 12:05 # Erko

  Orkuti testimonialitest saaks vajadusel veel mõningat lisamaterjali. 😛

 3. 5. märts 2008, 12:15 # Andre

  Nad on niigi nii piiri peal selle sõnalimiidiga :D. Nagu ma aru sain, pidi ~20 sõna ringis olema. No ma üritasin üle 30 mitte kirjutada ^^.

 4. 5. märts 2008, 02:03 # eedu

  Tegelikult olen rahul. võikski puuduma jääda…
  loodame, et tehnika veab alt.. nagu alati.

 5. 6. märts 2008, 08:21 # Mart

  mulle minu oma päris meeldib 😀

 6. 6. märts 2008, 08:24 # Mart

  aga need mis ‘theniliste’ põhjusttel puuduvad, mis nendega on siis?

 7. 6. märts 2008, 08:02 # Erko

  Tegemisel.

 8. 6. märts 2008, 08:31 # Andre

  Selle “tehnilistel põhjustel” võib suht üks ühele ümber tõlkida “Andre laiskuse tõttu”.

 9. 10. märts 2008, 06:13 # Erko

  Missa nüüüd…

 10. 19. märts 2008, 10:31 # Erko

  Super töö, Andre! 🙂

 11. 19. märts 2008, 01:55 # Anni

  Ainult kahju, et nüüd nii mõnigi hea kommentaar välja jäi…

 12. 19. märts 2008, 02:09 # Erko

  Midagi pole teha. Elu ongi karm 😛

 13. 19. märts 2008, 10:45 # Andre

  ^^

 14. 26. märts 2008, 10:59 # Erko

  Kuna iseloomustused on nüüdseks ära saadetud, siis tegin nad avalikuks. Nüüd on nad nähtavad kõigile, mitte ainult sisselogitud kasutajatele.

 15. 11. apr. 2008, 07:23 # Erko

  Tegelikult võiks lühikesed iseloomustused siin lehel pikkadega asendada, või mis?

 16. 6. nov. 2008, 04:44 # Erko

  Kas eelmise aastaraamatu fotosid pole võimalik kuidagi kätte saada ning siia lisada?

 17. 6. nov. 2008, 05:44 # Andre

  Erik võib seda teha 😀

 18. 9. nov. 2008, 05:29 # Erko

  Keegi palun kopeerigu pikad iseloomustused ümber!

 19. 12. nov. 2008, 12:56 # Anni

  Tehtud.

 20. 12. nov. 2008, 02:33 # Erko

  <3

 21. 20. mai 2009, 07:51 # Erik

  Uued iseloomustused üleval 🙂

 22. 20. mai 2009, 07:58 # Erko

  Malle Kask on igavesti noor. 😀

 23. 28. veebr. 2010, 04:00 # Anni

  Selle aasta iseloomustused!!!

  esitage oma arvamused, kaebused, vaimukad parendused jne

 24. 28. veebr. 2010, 04:02 # Anni

  ma kahtlustan, et vähemalt mõned on liiga pikad….

 25. 28. veebr. 2010, 05:47 # Ardo

  Ma ise olen hakanud arvama, et õpetajad vihkavad mind järjest enam selle pärast, et ma asju välja ütlen. Aga kui te tõesti arvate teistmoodi =).

 26. 28. veebr. 2010, 09:51 # Erko

  aaaawesome

 27. 1. märts 2010, 01:06 # Andre

  (Y)(Y)

Kommenteeri