Esileht Kontakt Egoism.ee

Järjekordne Reaalkooli ajaveebid veebileht

12A klass õppeaastal 2009/2010

Tere tulemast Tallinna Reaalkooli 125. lennu A-klassi veebilehele. Siin kajastame oma klassis toimuvat meie endi silme läbi, samuti teavitame üksteist erinevatest sündmustest ja ülesannetest. Oleme usinad, lõbusad ja eeskujulikud reaalikad, kellel on alati püss õlal ja viiulid häälestatud!

Nutad ja tood

Selle nädala jooksul tooge 47.- (bioloogia tv) ja 10.- (Tammsaare muuseum) kiiremas korras minu kätte. Juhul, kui reedel mingil põhjusel muuseumi tulla ei saa, siis arutage seda kindlasti ka meie õpetajaga.

Meeldetuletuseks kõigile teatrisõpradele, kes Liis Lõhmuse kaudu piletid ostsid: kolmapäeval algusega kell 19.00 Linnateatris etendus “Hecube pärast“.

PS! Kiitus kõigile rebastenädala organiseerijatele ja grupijuhtidele. Meid premeeritakse positiivsemat laadi käskkirjaga.

1. nov. 2009 | Kiired asjad

Postita vastus