Esileht Kontakt Egoism.ee

Järjekordne Reaalkooli ajaveebid veebileht

12A klass õppeaastal 2009/2010

Tere tulemast Tallinna Reaalkooli 125. lennu A-klassi veebilehele. Siin kajastame oma klassis toimuvat meie endi silme läbi, samuti teavitame üksteist erinevatest sündmustest ja ülesannetest. Oleme usinad, lõbusad ja eeskujulikud reaalikad, kellel on alati püss õlal ja viiulid häälestatud!

Veidi veel…

… on tarvis käia koolis enne suve saabumist. Veidi veel tuleb pingutada. Veidi üle nädala on uurimistööde kaitsmiseni. Loodan, et kõik on oma tehtud tööga siiamaani rahul ja suudavad veel nädalakese kuulata seda, kuidas õpetajad igal võimalikul hetkel seda ikka ja jälle mainivad. Veidi veel tuleb õppida geograafiat või keemiat. Kes otsustas käest lasta võimaluse teha keemiat või geograafiat, saab oma eksamikogemuse sel aastal matemaatika näol. Veidi veel on aega selleni, kuni meist saavad kooli vanimad õpilased, sest abituuriumil on varsti lõpukell. Veidi veel on aega vaadata lund ning veidi veel on aega oodata päikest ja soojasid ilmasid (mul on akna taga 10 kraadi päikese käes!!!!). Loodan, et täitsite oma vaheaja meeldejäävalt ning saite energiat viimaseks veerandiks. Mina seda igastahes tegin.

Jõudu kõigile viimaseks veerandiks!

Martin

Keep Ya Head Up