Esileht Kontakt Egoism.ee

Järjekordne Reaalkooli ajaveebid veebileht

12A klass õppeaastal 2009/2010

Tere tulemast Tallinna Reaalkooli 125. lennu A-klassi veebilehele. Siin kajastame oma klassis toimuvat meie endi silme läbi, samuti teavitame üksteist erinevatest sündmustest ja ülesannetest. Oleme usinad, lõbusad ja eeskujulikud reaalikad, kellel on alati püss õlal ja viiulid häälestatud!

Korrapidamine ja bioloogia tv

Juhul, kui kuupäeva osas on probleeme või mõni sootuks teine põhjus takistab teie kohale ilmumist, siis võtke minuga ühendust ja muudame ajakava. Kõik peavad korrapidajad olema ja puudumise korral ootavad ees sekeldused. Korrapidajatel palutakse 7.35 kohal olla ja oodata korraldusi garderoobis. Inimesi ei jätku võrdselt, seega peavad mõned kohusetundlikumad kaks korda valves olema, vabandust!

26.01. Egelyn, Liisa, Nastja, Liis, Kati H, Chris

27.01. Märten, Anu, Taavi, Martin, Peeter, Liisi R

28.01. Р(k̵igil kehaline hallis, vahetame m̵ne teise klassiga)

29.01. Kaspar, Andreas, Maarja-Liis, Erik, Karl Martin, Anu

30.01. Maria-Liisa, Kadri, Doris, Triin, Kati P, Hendrik

02.02. Joosep, Hardi, Rasmus, Kädi-Liis, Holst, Edgar

03.02. Tairi, Kairit, Elinor, Liisi M, Maarja-Liis, Peeter

04.02. Doris, Heimar, Priit, Hendrik, Kati H, Martin

05.02. Liisa, Nastja, Liis, Kädi-Liis, Märten, Chris

06.02. Karl Martin, Jürgen, Liisi R, Franc, Erik, Maria-Liisa

TÄHTIS: Tuletan kõigile meelde, et selle nädala jooksul tuleb minu kätte tuua 104 krooni bioloogia töövihiku raha.

Hilinemine pole lubatud.

20. jaan. 2009 | Kiired asjad