Esileht Kontakt Egoism.ee

Järjekordne Reaalkooli ajaveebid veebileht

12A klass õppeaastal 2009/2010

Tere tulemast Tallinna Reaalkooli 125. lennu A-klassi veebilehele. Siin kajastame oma klassis toimuvat meie endi silme läbi, samuti teavitame üksteist erinevatest sündmustest ja ülesannetest. Oleme usinad, lõbusad ja eeskujulikud reaalikad, kellel on alati püss õlal ja viiulid häälestatud!

Head uut!

Head uut aastat, kallid klassikaaslased (täna veel on viisakas soovida nii et ärge mölisege, et hiljaks olen jäänud). Aasta on igastahes suurepäraselt alanud ja loodan, et kõigil on jälle hea meel koolis käia. Aga tegelikult kirjutan ma hoopis seepärast, et nagu te kõik teate (või siis ei tea), algas meie koolis uue aastaga tüdrukute korvpalliturniir. Ning homme 07.01 on meie klassi tüdrukutel lausa kaks mängu. Mängude täpsemad kellaajad leiad 2. ja 3. korruse vahelt infostendilt. Meie klassi võistkonnas on Liis, Kairit, Anu ja Maria-Liisa. Keegi on veel võistkonnas aga see nimi on praegusel ajahetkel mulle kahjuks teadmata. IIIIIIGASTAHES. Tulge kõik vaatama ja kaasa elama, sest suurel osal teist pole niikuinii midagi targemat teha sel ajal .

6. jaan. 2009 | Sündmused

Postita vastus