Esileht Kontakt Egoism.ee

Järjekordne Reaalkooli ajaveebid veebileht

12A klass õppeaastal 2009/2010

Tere tulemast Tallinna Reaalkooli 125. lennu A-klassi veebilehele. Siin kajastame oma klassis toimuvat meie endi silme läbi, samuti teavitame üksteist erinevatest sündmustest ja ülesannetest. Oleme usinad, lõbusad ja eeskujulikud reaalikad, kellel on alati püss õlal ja viiulid häälestatud!

Sõrmuste pidu

Autor: Kati Hensen

24. oktoobril, viimase koolipäeva õhtul tuli tervel 125. lennul minna Raekoja platsis asuvasse Matkamajja, et kätte saada oma kauaoodatud sõrmused. Nagu kombeks, jäi ka selle ürituse algus kümmekond minutit hiljaks, kuid lõpuks, kui meid oldi sobivalt ringi seatud, said Maarja-Liis ja Kristjan õhtu juhtimisega algust teha. Igast klassist tulid ringi keskele poiss ja tüdruk, poisid valasid sõrmused piigi otsast karikasse ja kallasid shampuse peale. Seejärel saadeti karikas ringile ning igaüks pidi lausuma toosti, enne kui ta sellest lonksu tohtis võtta. Lõpuks, kui kõik head soovid soovitud ja ka shampus peaaegu otsakorral, loositi klasside vahel välja näidendi teemad. Klassijuhatajad läksid sõrmuseid pesema ja sorteerima, kui õpilased jäeti oma näidendeid ette valmistama. Iga klassi etteasted kukkusid välja päris vaimukalt ja kõik olid oma sõrmuse auga välja teeninud. Kui lõpuks sõrmuste jagamiseks läks, said nii mõnedki esimese korraga vale sõrmuse (korduvad nimed), kuid see viga sai hiljem parandatud. Peale seda toimus kringli söömine ja üritus lõppes umbes tund planeeritust varem, kuid nüüd oleme kõik uhked Reaali sõrmuse omanikud.

9. nov. 2008 | Sündmused

Postita vastus